قالب وبلاگ
انجمن علمی دانشجویی حج و زیارت اصفهان
 
فراخوان ثبت نام دوره معاونت راهنمای عمره استان اصفهان


جهت تکمیل فرم فراخوان دوره معاونت راهنمای عمره از ساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخ 1391/11/01  به سایت واحد آموزش کارگزاران حج و زیارت استان اصفهان به آدرس www.esfahanhajedu.ir مراجعه نمایید


شرایط شرکت در فراخوان:

۱- داشتن سن حداقل ۲۵ و حداکثر ۶۰ سال

۲- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم (با عنایت به بند ۵)

۳- داشتن حداقل دو سفر سابقه اجرایی به عنوان عوامل پذیرایی عمره یا حج

تبصره ۱ : به جای یکی از سوابق مذکور یک سفر مدیریت راهنمای عتبات عراق یا سوریه نیز مورد قبول است

تبصره ۲ : با عنایت به بند ۵

۴- بومی بودن (ساکن استان اصفهان)

۵- جانبازان، آزادگان، خانواده شهدا (شامل پدر و فرزند شهید) و رزمندگان با حداقل ۶ ماه حضور در جبهه از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر مصوب یا تخفیف یک سفر سابقه تشرف برخوردار می باشند.برچسب‌ها: آموزش کارگزاران حج
[ یکشنبه یکم بهمن 1391 ] [ 23:30 ] [ دبیر انجمن ] [ ]
اخبار، آیین نامه ها، بخشنامه ها، مقررات و ضوابط آموزشی، برنامه ها و سرفصل دروس رشته های مصوب دانشگاه جامع علمی-کاربردی از طریق سایت دانشگاه به آدرس www.uast.ac.ir قابل مشاهده می باشد.


برای مشاهده سرفصل مقطع کاردانی مدیریت امور حج و زیارت اینجا کلیک کنید 


برای مشاهده سرفصل مقطع کارشناسی ناپیوسته  مدیریت امور حج و زیارت اینجا کلیک کنید برچسب‌ها: دوره کارشناسی ناپیوسته مدیریت حج وزیارت
[ دوشنبه بیست و پنجم دی 1391 ] [ 1:38 ] [ دبیر انجمن ] [ ]

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان شركت كننده در آزمون مقطع مهندسي فناوري ـ كارشناسي حرفه‌اي دوره‌هاي پودماني نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي-كاربردي بهمن ماه 1391 مي رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور ازطريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org   از روز دوشنبه مورخ 1/8/91 آغاز و در روز يكشنبه مورخ 7/8/91 پايان مي‌پذيرد.  لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام كه داراي شرايط ذيل مي‌باشند مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت نام و شركت نمايند.


کارگزاران حج وزیارت علاقمند به شرکت و ثبت نام  در اولین دوره کارشناسی ناپیوسته رشته حج و زیارت  دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام به سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه کنند

لازم به ذکر است کلیه کارگزاران حج وزیارت با یک سابقه اجرایی زیارتی ، مدیران عامل ومدیران فنی دفاتر زیارتی و کارمندان حج وزیارت در صورت داشتن مدرک کاردانی معتبر می توانند در رشته کارشناسی مدیریت حج وزیارت ثبت نام و پس از موفقیت در آزمون ادامه تحصیل دهند.
برچسب‌ها: دوره کارشناسی ناپیوسته مدیریت حج وزیارت
[ چهارشنبه سوم آبان 1391 ] [ 1:4 ] [ دبیر انجمن ] [ ]
برگزاری کلاسهای آموزشی مسولین فرهنگی هتل های عمره  استان اصفهان 


کلاسهای آموزشی مسولین فرهنگی  هتل های عمره  - استان اصفهان  از روز 5شنبه  91/6/16 ساعت 13 

در محل سازمان حج و زیارت اصفهان واقع در بلوار آبشار برگزار می گردد


برچسب‌ها: مسئولین فرهنگي هتل ها
[ چهارشنبه پانزدهم شهریور 1391 ] [ 12:42 ] [ دبیر انجمن ] [ ]
برگزاری کلاسهای آموزشی مسولین فرهنگی هتل های عمره

با هماهنگي بعمل آمده از سوي مديريت آموزش معاونت فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري بدينوسيله برنامه زمانبندي برگزاري  دوره هاي آموزشي مسئولين فرهنگي هتل هاي عمره(مربوط به معاونت فرهنگي و اجتمايي وزارت علوم) در مناطق مختلف جهت شركت كليه كساني كه در مصاحبه ها پذيرفته شدند و فرم مربوط به حضور در كلاس ها را تكميل نمودند به شرح ذيل اعلام مي گردد.


1-قم: کلاس های آموزشی مسئولان فرهنگی هتل های عمره جذب شده از سوي معاونت فرهنگي و اجتمايي وزارت علوم در منطقه قم از روز 9 شهریور ماه ساعت 14 در ساختمان مدیریت اموزش به ادرس قم - خیابان دورشهر - کوچه 15 - پلاک 6 برگزار می شود.

2-اصفهان: کلاس های آموزشی مسئولان فرهنگی هتل های عمره جذب شده از سوي معاونت فرهنگي و اجتمايي وزارت علوم در منطقه اصفهان از روز 16 شهریور ماه  برگزار می شود.

مکان  برگزاری کلاس ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

3-تبريز: کلاس های آموزشی مسئولان فرهنگی هتل های عمره جذب شده از سوي معاونت فرهنگي و اجتمايي وزارت علوم در منطقه تبريز از روز 9 شهریور ماه ساعت 13 برگزار می شود.

4- شيراز: کلاس های آموزشی مسئولان فرهنگی هتل های عمره جذب شده از سوي معاونت فرهنگي و اجتمايي وزارت علوم در منطقه شيراز از روز 9 شهریور ماه ساعت 8 برگزار می شود.

5-مشهد مقدس: کلاس های آموزشی مسئولان فرهنگی هتل های عمره جذب شده از سوي معاونت فرهنگي و اجتمايي وزارت علوم در منطقه مشهد مقدس از روز 11 شهریور ماه ساعت 14 برگزار می شود.

6- تهران: کلاس های آموزشی مسئولان فرهنگی هتل های عمره جذب شده از سوي معاونت فرهنگي و اجتمايي وزارت علوم در منطقه تهران, از روز پنجشنبه مورخ 16 شهریور از ساعت 8 صبح(پنج شنبه ها و جمعه ها از ساعت 8 الي 16 به مدت 3 هفته) در مجتمع فرهنگی نور واقع در تهران- جنت آباد شمالی , بعد از چهار راه ایران پارس, بلوار انصارالمهدی(عج) برگزار خواهد شد. 

7- مازندران: کلاس های آموزشی مسئولان فرهنگی هتل های عمره جذب شده از سوي معاونت فرهنگي و اجتمايي وزارت علوم در منطقه مازندران قبلا صورت پذيرفته است.

8- كرمان،يزد و خوزستان: کلاس های آموزشی مسئولان فرهنگی هتل های عمره جذب شده از سوي معاونت فرهنگي و اجتمايي وزارت علوم با توجه به حد نصاب نرسيدن افراد جهت شركت در دوره هاي آموزشي در اين مناطق برگزار نخواهد شد.پذيرفته شدگان در اين مناطق مي توانند در صورت ثبت نام در ساير مناطق ديگر دوره هاي آموزشي را بگذرانند.

ضمنا اطلاعات لازم در اين خصوص را مي توانيد از طريق سايت مديريت آموزش معاونت فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري به آدرس دريافت نماييد.amoozesh.hajj.ir


برچسب‌ها: مسئولین فرهنگي هتل ها
[ چهارشنبه پانزدهم شهریور 1391 ] [ 8:38 ] [ دبیر انجمن ] [ ]

قابل توجه عوامل و کارگزاران حج و زیارت استان اصفهان


فراخوان ثبت نام دوره های آموزشی باز آموزی کارگزاران حج وزیارت استان اصفهان 


اطلاعیه – فراخوان اداره آموزش حج و زیارت استان اصفهان (۶ / ۶ / ۱۳۹۱)  :

قابل توجه عوامل و کارگزاران حج و زیارت استان اصفهان

سلام علیکم

با حمد و سپاس الهی و صلوات بر حضرت محمد(ص) و آل محمد(ص) و آرزوی توفیق و سلامتی برای کلیه همکاران، با توجه به اینکه اعزام کلیه عوامل و کارگزاران حج و زیارت در سفرهای زیارتی (نیمه دوم سال 91 به بعد) منوط به داشتن نمرات دوره های بازآموزی(دانش افزائی) می باشد لذا  واحد آموزش کارگزاران حج وزیارت  در نظر دارد در اولین فرصت  دوره های باز آموزی  کارگزاران را با سمت های زیر برگزار نماید.شایسته است کلیه عوامل و کارگزاران به منظور تعیین تکلیف و حضور در کلاس های بازآموزی از تاریخ 11/6/91  لغایت 31/6/91 به لینک زیر مراجعه وثبت نام نمایند بدیهی است پس از اتمام فراخوان، نحوه و چگونگی تشکیل دوره های مذکور به اطلاع ثبت نام کنندگان خواهد رسید. لطفا از مراجعه حضوری ویا تماس با واحد آموزش کارگزاران جدا خودداری فرمایید

شرایط شرکت کنندگان :

1-مدیران و معاونین ثابت و راهنمای عمره
2- مدیران ومعاونین  ثابت و راهنمای عتبات عالیات عراق و سوریه
3- عوامل پذیرایی ثابت عمره

تذکرمهم: در صورتیکه بیشتر از یکبار فرم ثبت نام را تکمیل و تایید نمایید بطور خودکار وسیستمی نام شما از لیست فراخوان حذف خواهد شد.


برای ثبت نام به لینک مراجعه فرمایید:

مطالب فوق را مطالعه و دارای شرایط لازم جهت شرکت در فراخوان هستم

برچسب‌ها: کارگزاران حج, آموزش کارگزاران حج
[ دوشنبه سیزدهم شهریور 1391 ] [ 18:24 ] [ دبیر انجمن ] [ ]
قابل توجه عوامل و کارگزاران حج و زیارت استان اصفهان


   فراخوان دوره آموزشی تطبیقی مدیر راهنمای عتبات عراق


اطلاعیه اداره آموزش حج وزیارت استان اصفهان 

قابل توجه عوامل و کارگزاران حج و زیارت استان اصفهان

سلام علیکم

با حمد و سپاس الهی و صلوات بر حضرت محمد(ص) و آل محمد(ص) وگرامیداشت هفته دولت با توجه به مراجعات مکرر کارگزاران مبنی بر تقاضای تشکیل کلاس های دانش افزایی تطبیقی ودروس باقیمانده،به منظور احراز شرایط "مدیریت عتبات عالیات عراق"،بدینوسیله اعلام می داردازتاریخ11/06/91لغایت31/06/91 با توجه به موارد زیر در سامانه مربوطه  ثبت نام نمایند.

شرایط حضور در کلاس های دوره مذکور عبارتست از : 

1-یکی ازدوره های آموزشی حج تمتع،عمره،سوریه(مدیر،معاون وعوامل پذیرائی)راباموفقیت طی کرده باشد

2-داشتن سوابق تشرف به شرح یکی از ردیف های ذیل: 

1-2-سابقه قبلی مدیریت عتبات

2-2- حداقل یک سفر سابقه اجرایی در امور زیارتی(اعم از حج، عمره و...) به علاوه یک سفر سابقه اجرایی یا زیارتی در عراق

3-2- سکونت در استان اصفهان

3-داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم

تبصره1: برای افراد مجرب داشتن مدرک تحصیلی سیکل

تبصره2: جانبازان، آزادگان، خانواده شهدا(شامل پدر و فرزند شهید) و رزمندگان با حداقل شش ماه حضور در جبههاز امتیاز یک مقطع تحصیلی مصوب یا تخفیف یک سفر سابقه تشرف برخوردار می باشند.

تعاریف:

-سابقه اجرائیعبارتست از تشرف به حج تمتع،عمره یا عتبات عالیات عراق یا سوریه به عنوان مدیر،پزشک یا عوامل کاروانها

- افراد مجرببه افرادی اطلاق می گردد که حداقل دو سفر سابقه تشرف قبلی در عنوانی که هم اکنون مطرح است داشته باشند و عملکرد آن ها نیز قابل قبول بوده باشد.

توضیح:تخفیف یک سفر سابقه تشرف مواردی را شامل می گردد که حداقل سابقه مورد نیاز برای آن سمت دو سفر قید شده باشد و در نهایت ذی نفع می بایست یک سفر سابقه اجرائی متناسب با موضوع اعزامی که مطرح است داشته باشد.

تذکرمهم: در صورتیکه بیشتر از یکبار فرم ثبت نام را تکمیل و تایید نمایید بطور خودکار وسیستمی نام شما از لیست فراخوان حذف خواهد شد.

برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه فرمایید


مطالب فوق را مطالعه وجهت شرکت در فراخوان واجد شرایط هستم برچسب‌ها: کارگزاران حج, آموزش کارگزاران حج
[ دوشنبه سیزدهم شهریور 1391 ] [ 17:32 ] [ دبیر انجمن ] [ ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

وبلاگ انجمن علمی دانشجویی حج و زیارت اصفهان

انجمن علمی دانشجویی حج و زیارت مکانی برای تجلی فعالیتهای مقدس دانشجویی در سایه تجربیات ارزنده اجرایی در عرصه حج و زیارت و نیز به کارگیری علوم آکادمیک خواهد بود

ابن وبلاگ به منظور اطلاع رسانی فعالیت های انجمن راه اندازی شده است
امکانات وب
  • هتل پارس
  • موج سوار
  • امیر خان